fbpx

E-posti teel läbiviidavad küsitlused

E-maili küsitlused

E-maili teel läbiviidavad küsitlused on lihtne ja kiire viis enda klientidelt tagasiside saamiseks. Sinu poolt maili aadressid, meie hoolitseme kõige muu eest.

Vasta otse e-mailis

Kliendid saavad vastata Survease küsitlustele otse e-maili sees. See suurendab saadud vastuste hulka ja teeb kliendi jaoks vastamise lihtsaks.

Hoolikalt seadistatud

E-mailide liikumise põhitõed on pidevas muutuses. Hoolitseme selle eest et kirjade kohale toimetamine ja vastuste hulk püsiks võimalikult kõrgel.

Mobiilidele optimeeritud

Survease küsitlused on kujundatud sobima igas suuruses ekraanile ja platvormile, lubades klientidel anda tagasisidet olenemata sellest, kus nad parajasti asuvad.

Meie saadame e-kirjad

Survease hoolitseb küsitluste kohaletoimetamise eest. Sina hangid maili aadressid, meie hoolitseme kõige muu eest.

Küsitluste piiramine

Küsitluste piiramine tagab selle, et küsitlused ei muutuks klientidele koormavaks. See kindlustab omakorda kõrge vastuste määra ning selle, et sinu püsikliente ei tülitata liiga sageli.

Palju impordi formaate

Saad Surveasesse uusi inimesi importida mitmel moel, muuhulgas CSV või Microsoft Exceli formaadis, või lihtsalt kopeeri terve nimekiri.

Küsitluste personaliseerimine

Küsitluse põhja personaliseerimiseks saad ise muuta kõiki ette antud tekstivälju ning näiteks lisada e-kirjale oma kliendi nime jms.

Täielikult autenditud kohaletoimetamine

Iga küsitluse kutse, mille saadame, läbib DKIM, SPF ja DMARC kontrolli ehk kõik karmimad turvalisuse ja usaldusväärsuse filtrid.

Kasuta oma domeeni nime

Saame luua DNS-konfiguratsiooni, mis võimaldab saata küsitluse e-kirju sinu domeeni nime alt.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Küsitluse meeldetuletused

Saadame automaatselt meeldetuletuse nendele klientidele, kes ei ole neile saadetud küsitlusele vastanud. Meeldetuletuse saatmise aja saad ise määrata.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Automaatsed küsitlused

Autopiloot annab võimaluse küsitleda kliente jooksvalt ja/või regulaarselt. Lisa oma kliendid ja vali ajaline intervall. Kõik muu teeme ise.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Ajasta oma küsitlus

Määra kuupäev ja kellaeg oma küsitluse edastamiseks. See säästab aega ja annab võimaluse valida küsitlemiseks kõige optimaalsem aeg.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

E-posti teel tagasiside kogumise
võimalused valdkonniti

Survease annab võimaluse küsida klientidelt automaatselt tagasisidet kas ühekordselt või periooditi, vastavalt ettevõtte vajadustele. Kiirelt ja lihtsalt.

Kinnisvara

Liidestus Survease’ga annab hea võimaluse saata tagasisideküsitluse automaatselt välja kasvõi kohe peale tehingu lõpuleviimist.

Veebipoed

Kui Survease on veebipoega liidestatud, siis toimub tagasiside küsimine e-posti teel automaatselt, kas kohe peale tehingut või näiteks kolm päeva pärast tellimuse kättetoimetamist.

Majutusettevõtted

Külalise lahkumise järel saadame talle automaatselt välja ilusa tagasisideküsitluse teile sobival ajal ja vajalikus keeles.

Spordiklubid

Liidestus Survease’ga annab hea võimaluse saata klientidele tagasisideküsitlus automaatselt välja näiteks peale esimest külastust ning korduvklientidele ka paar korda aastas.

Reisibürood

Survease’ga saate klientidele tagasisideküsitluse automaatselt välja saata näiteks peale tehingu vormistamist või siis, kui klient on reisilt tagasi jõudnud.

Riigiasutused

Näiteks paar päeva peale suhtlust riigiasutusega (kas elektrooniliselt või ametnikuga kontoris) saame kliendile automaatselt välja saata hoolikalt koostatud tagasisideküsitluse.

Pangad

Kord pooleaasta jooksul on hea uurida kuidas kliendid on rahul panga pakkutavate teenustega.

Jaekaubandus

Kliendiandmebaasi liidestus Survease’ga annab hea võimaluse küsida klientide arvamust kas ühekordselt peale ostu fikseerimist või periooditi, näiteks kord aastas.

Sinu ettevõte

Ei leidnud siit sobivat näidet oma valdkonnast? Võta meiega ühendust ja mõtleme koos Sulle sobiva lahenduse!