fbpx

Features


Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt52744/domeenid/www.survease.com/htdocs/wp-content/plugins/swift-framework/includes/page-builder/shortcodes/row.php on line 161

Features

Survease küsitlused on hoolikalt koostatud igale pisiasjale tähelepanu pöörates. Meie jaoks on oluline, et küsitlused annaksid edasi teie ettevõtte väärtusi, hindaksid kliendi aega ja klienditagasiside oleks võimalikult kvaliteetne.

Välimus

Kujunda küsitlusi nii et nad näeksid välja nagu osa sinu ettevõttest. Lisa logo ja pilte et anda neile oma nägu.

Mobiilidele optimeeritud

Survease küsitlused on kujundatud sobima igas suuruses ekraanile ja platvormile, lubades klientidel jätta tagasisidet ükskõik kus nad parajasti asuvad.

Sissejuhatav sõnum

Vahest tahaks küsitlustele lisada veidi rohkem sisu või edastada kindlat sõnumit. Vahva sissejuhatav tekst võib muuta küsitluse toredaks elamuseks.

Vabas vormis vastused

Tõeliselt kasulik võimalus meie küsitlustel on, et kliendid saavad kirjutada enda kommentaare. Lase klientidel öelda mida nad arvavad oma sõnadega.

Täname sind - sõnumid

Kohe kui kliendid on küsitluse täitnud, kuvatakse neile vastusepõhine sõnum. Juhata nad näiteks sotsiaalmeediasse või paku abi rahulolematutele klientidele.

Lisage lisaküsimusi

Konfigureerige kuni 10 järelküsimust, et saada sügavam ülevaade. Kasutage tinglikku loogikat, nii et kliendid peavad vastama ainult nende kogemustele vastavatele küsimustele.

Kiire ja lihtne seadistamine

Konfigureerige kuni 10 järelküsimust, et saada sügavam ülevaade. Kasutage tinglikku loogikat, nii et kliendid peavad vastama ainult nende kogemustele vastavatele küsimustele.

Vältige dubleerivaid vastuseid

Tuvastame automaatselt kui klient vastab lingi küsitlusele rohkem kui üks kord ja värskendame vastavalt uuringutulemit.

REST API

Kasuta meie REST API automaatset funktsiooni, et küsitleda kliente peale paki kättesaamist, hotellist välja registreerimist või suhtlust kasutajatoega. Võimalusi on lõputult palju.

Info eksportimine

Survease platvormilt saad kogutud info väga lihtsalt välja eksportida ning soovi korral seda muu tarkvaraga töödelda.

Andmeladu

Ladustame sinu andmeid kas USA või Euroopa andmeladudes vastavalt sinu asukohale. Kasutame Google andmeladude teenuseid.

Kontekstipõhised teated

Seadista erinevad „Täname vastamast“ lehed, mis kuvatakse kliendile vastavalt tema antud tagasisidele. Madala hinnangu andjatele tuleks läheneda personaalselt, et uurida nende vastuste tagamaid, kõrge hinnangu andjaid tasuks aga julgustada oma kogemust jagama.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

E-maili küsitlused

E-maili teel läbiviidavad küsitlused on lihtne ja kiire viis enda klientidelt tagasiside saamiseks. Sinu poolt maili aadressid, meie hoolitseme kõige muu eest.

Vasta otse e-mailis

Kliendid saavad vastata Survease küsitlustele otse e-maili sees. See suurendab saadud vastuste hulka ja teeb kliendi jaoks vastamise lihtsaks.

Hoolikalt seadistatud

E-mailide liikumise põhitõed on pidevas muutuses. Hoolitseme selle eest et kirjade kohale toimetamine ja vastuste hulk püsiks võimalikult kõrgel.

Mobiilidele optimeeritud

Survease küsitlused on kujundatud sobima igas suuruses ekraanile ja platvormile, lubades klientidel anda tagasisidet olenemata sellest, kus nad parajasti asuvad.

Meie saadame e-kirjad

Survease hoolitseb küsitluste kohaletoimetamise eest. Sina hangid maili aadressid, meie hoolitseme kõige muu eest.

Küsitluste piiramine

Küsitluste piiramine tagab selle, et küsitlused ei muutuks klientidele koormavaks. See kindlustab omakorda kõrge vastuste määra ning selle, et sinu püsikliente ei tülitata liiga sageli.

Palju impordi formaate

Saad Surveasesse uusi inimesi importida mitmel moel, muuhulgas CSV või Microsoft Exceli formaadis, või lihtsalt kopeeri terve nimekiri.

Küsitluste personaliseerimine

Küsitluse põhja personaliseerimiseks saad ise muuta kõiki ette antud tekstivälju ning näiteks lisada e-kirjale oma kliendi nime jms.

Täielikult autenditud kohaletoimetamine

Iga küsitluse kutse, mille saadame, läbib DKIM, SPF ja DMARC kontrolli ehk kõik karmimad turvalisuse ja usaldusväärsuse filtrid.

Kasuta oma domeeni nime

Saame luua DNS-konfiguratsiooni, mis võimaldab saata küsitluse e-kirju sinu domeeni nime alt.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Küsitluse meeldetuletused

Saadame automaatselt meeldetuletuse nendele klientidele, kes ei ole neile saadetud küsitlusele vastanud. Meeldetuletuse saatmise aja saad ise määrata.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Automaatsed küsitlused

Autopiloot annab võimaluse küsitleda kliente jooksvalt ja/või regulaarselt. Lisa oma kliendid ja vali ajaline intervall. Kõik muu teeme ise.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Ajasta oma küsitlus

Määra kuupäev ja kellaeg oma küsitluse edastamiseks. See säästab aega ja annab võimaluse valida küsitlemiseks kõige optimaalsem aeg.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Küsitlused lingina

Kõige võimaluste rohkem uuringu levitamise meetod, uuringu lingid muudavad iga kliendi puutepunkti võimaluseks klientide kogemuste kohta tagasiside kogumiseks

Võimalusterohke tagasiside kogumine

Teie kohandatud küsitluse linki saab jagada kõikjal. Küsige klientidelt tagasisidet e-posti allkirjade, vestluste, sotsiaalmeedia platvormide ja turundusmaterjalidele või tootepakenditele trükitud QR-koodide abil.

QR kood avardab võimalusi

Muutke oma küsitluse link QR-koodiks, et kliendid pääseksid teie küsitlusele juurde nutitelefoni kaamera abil. Pange see kviitungitele, trükitud reklaamidele ja esitlusslaididele, et saada viivitamatut tagasisidet.

Segmendid

Vaikimisi on tagasiside lingid anonüümsed, kuid soovi korral saad neile lisada kliendi detaile. Nii on võimalik saadud vastuseid täpsemini analüüsida.

Välimus

Kujunda küsitlusi nii et nad näeksid välja nagu osa sinu ettevõttest. Lisa logo ja pilte et anda neile oma nägu

Analüüs ja raportid

Survease aitab sul saada hea ülevaade tagasisidest mida kliendid on sinuga jaganud. Võid vaadelda üldist kliendirahulolu või minna analüüsiga süvitsi ja uurida päevakohaseid küsimusi.

Reaalajas vastused

Tagasiside ilmub töölauale reaalajas. Trükkimise indikaator annab sulle märku et keegi on just kohe jätmas tagasisidet.

Liikuv keskmine skoor

Sinu skoor kuvatakse Survease töölaual 30-päevase liikuva keskmisena, soovi korral saad seda vaadet endale sobivaks kohandada.

Jälgi oma skoori jooksvalt

Graafikud näitavad sinus koori muutumist ajas ning aitavad kiirelt leida nii rahulolu tõusud kui kitsaskohad.

Uuringu mõõdikud

Vaata oma uuringu mõõdikuid reaalajas – saadetud uuringute, nende avamise ja neile vastanute arvu.

Otsi ajavahemiku põhjal

Vaatle ettevõttele antud hinnanguid ja tagasisidet kindla ajavahemiku põhjal.

Segmendi vastused

Soovi korral saad määrata ja välja võtta vaid teatud vastanute grupi vastused, kasuta selleks segmenteerimise tööriistu.

Vastuste filtreerimine

Lisaks sellele et saad vastuseid sorteerida jäetud hinde põhjal, võid filtrina kasutada ükskõik millist informatsiooni mida koos kliendiandmetega platvormile salvestad.

Märgista vastuseid

Märgistamine lubab sul vastuseid kategoriseerida. Märgi näiteks tagasisided millega soovid edasi tegeleda või lisa märkeid korduvate probleemide kohta.

Ekspordi infot

Oleme teinud info ekspordi Survease platvormist väga lihtsaks. Seda selleks et saaksid kogutud infot soovi korral enda olemasoleva tarkvaraga töödelda.

PDF raportid

PDF raportite loomise võimalus. Jaga kogutud tagasisidet töötajatega kes ei ole aktiivsed Survease kasutajad.

Võrdle segmente

Kasutajasõbraliku Pivot Table tabeli abil saad analüüsida oma andmeid ning võrrelda omavahel erinevaid vastanute segmente, nende asukohti jne.

(4.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Redigeeri skoori ja kommentaare

Vahel harva juhtub, et mõni klient vajutab ekslikult valele hindele või jätab kogemata pooliku kommentaari. Sel juhul saad Surveases hindeid ja vastuseid muuta või täielikult kustutada

(4.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Meeskonnatöö

Survease abil saad klientide tagasisidet kiirelt ja mugavalt jagada ka oma kolleegidega, see muudab kogu meeskonna töö operatiivsemaks ja efektiivsemaks.

Lisa meeskonnaliikmeid

Vaid paari kliki abil saad Survease’sse lisada lugematul arvul meeskonnaliikmeid, kellele saad soovi korral määrata ka erinevad kasutajarollid ja  ligipääsupiirangud.

Uuringule vastamise teavitused

Saad oma e-postile teavituse, kui keegi annab madala hinde, mainib oma vastuses teatud märksõnu või kui tagasiside saabub kindlalt klienditüübilt.

Kokkuvõtted e-postile

Kokkuvõtted saadud tagasisidest jõuavad sinu e-postile kas iga päev, nädal või kuu, sageduse saad ise määrata.

Telli trendid

Telli teavitus e-postile, kui sinu loodud Trendile tuleb uus vastus. Nii et jää sa kunagi endale olulisest tagasisidest ilma.

(4.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Märkmed

Märkmed lubavad sul kommenteerida tagasisidet ning arutada vastuseid oma meeskonnas.

(4.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Turvalisus ja usaldusväärsus

Survease kliendid teavad, et nad saavad meile loota – nende tagasiside on kaitstud ning meie oleme nende jaoks olemas ööpäevaringselt.

2-astmeline turvalisus

Lisa oma kontole turvalisust ning seadista sisselogimise kinnituseks kood. Nii pääsed oma kontole ligi vaid sina, isegi kui keegi teab sinu ligipääsuparooli.

Kõrge kättesaadavus

Survease tagab reaalajas tagasiside maksimaalse kättesaadavuse nii ettevõtetele kui nende klientidele.

SSL krüpteerimine

Kõik ühendused Surveasega on kaitstud HTTPS’iga. See tagab turvalise ja konfidentsiaalse teiste silmade-kõrvade eest kaitstud suhtluse.

Koondatud varukoopiad

Survease koondab ja ladustab kogutud informatsiooni turvaliselt varukoopiatena. Tundlik info nagu paroolid ja API võtmed on tugevalt krüpteeritud.

Tundliku info taandamine

Peida kliendi isikuandmed nagu nimi ja e-posti aadress, nii saad vajalikku infot oma meeskonnaga jagada kartmata seejuures tundlikku infot paljastada.

(4.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Klienditugi

Sul on kiire küsimus? Tahad arutada kuidas kliendi tagasisidet enda ettevõtte jaoks paremini tööle panna? Meie aitame hea meelega. Ükski küsimus pole liiga väike ega liiga suur.

Juurutus

Oleme abiks ka teie Survease keskkonna seadistamisel, tiimi klienditagasiside tööprotsesside optimeerimisel ja Survease kasutuselevõtmisel.

Paindlik paketivahetus

Pakume erinevaid kuupõhiseid pakette. Võid alata vahetada enda paketi kas odavama või kallima vastu vastavalt enda muutuvatele vajadustele. Maksad ainult täpselt selle aja eest mille jooksul üht või teist paketti kasutasid.

Teenuse tühistamine

Meil on väga kahju kui meie teed peaksid lahku minema, aga kui see on sinu soov siis tea et saad seda teha igal ajal, probleemideta.

Üliohtrad varukoopiad

Varukoopia Surveasesse kogutud informatsioonist asub turvaliselt ettevõtte välistes serverites. Tundlik info nagu paroolid ja API võtmed on krüpteeritud.


Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt52744/domeenid/www.survease.com/htdocs/wp-content/plugins/swift-framework/includes/image-resize/spb_image_resizer-1x.php on line 94

Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt52744/domeenid/www.survease.com/htdocs/wp-content/plugins/swift-framework/includes/image-resize/spb_image_resizer-1x.php on line 95

Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt52744/domeenid/www.survease.com/htdocs/wp-content/plugins/swift-framework/includes/image-resize/spb_image_resizer-1x.php on line 94

Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt52744/domeenid/www.survease.com/htdocs/wp-content/plugins/swift-framework/includes/image-resize/spb_image_resizer-1x.php on line 95

Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt52744/domeenid/www.survease.com/htdocs/wp-content/plugins/swift-framework/includes/image-resize/spb_image_resizer-1x.php on line 94

Warning: Trying to access array offset on false in /data02/virt52744/domeenid/www.survease.com/htdocs/wp-content/plugins/swift-framework/includes/image-resize/spb_image_resizer-1x.php on line 95
Our customers

Start free trial

Try Survease 14 days for free.
No credit card required.