Küsitlused URL-lingi kaudu

Küsitlused lingi kaudu

Kõige võimaluste rohkem uuringu levitamise meetod, uuringu lingid muudavad iga kliendi puutepunkti võimaluseks klientide kogemuste kohta tagasiside kogumiseks.

Võimalusterohke tagasiside kogumine

Teie kohandatud küsitluse linki saab jagada kõikjal. Küsige klientidelt tagasisidet e-posti allkirjade, vestluste, sotsiaalmeedia platvormide ja turundusmaterjalidele või tootepakenditele trükitud QR-koodide abil.

QR kood avardab võimalusi

Muutke oma küsitluse link QR-koodiks, et kliendid pääseksid teie küsitlusele juurde nutitelefoni kaamera abil. Pange see kviitungitele, trükitud reklaamidele ja esitlusslaididele, et saada viivitamatut tagasisidet.

Lisage lisaküsimusi

Konfigureerige kuni 10 järelküsimust, et saada sügavam ülevaade. Kasutage tinglikku loogikat, nii et kliendid peavad vastama ainult nende kogemustele vastavatele küsimustele.

Kiire ja lihtne seadistamine

Looge küsitlus mis on teie ettevõtte nägu. Saate seda meie lihtsalt kasutatavate tööriistade abil teha, ilma et vajaksite tehnilisi oskusi. Tagasiside saamiseks piisab vaid küsitluse lingi jagamisest.

Koodivaba kohandamine

Kohandage küsitlust vastavalt enda brändile või tootele. Muutke keelekasutust ja küsitluse tänu lehte Survease platvormil ilma keerukat koodi kirjutamata.

Vältige dubleerivaid vastuseid

Tuvastame automaatselt kui klient vastab lingi küsitlusele rohkem kui üks kord ja värskendame vastavalt uuringutulemit.

URL-lingi teel tagasiside kogumise võimalused

Parem viis kasutada link küsitlusi on genereerida QR-kood ja lisada see kliendile nähtavasse kohta.

Visiitkaardid

Flaierid

Toote pakendid

Toidupakendid

Lauarääkijad

Pudelisildid

Liitu tasuta!

Testi Survease 14 päeva jooksul täiesti tasuta
ja krediitkaardi andmeid sisestamata.