fbpx

Hotelli klientide
tagasiside haldus

Saa tagasisidet kõigilt hotelli klientidelt

Hotelli klientide tagasiside haldus

Klienditagasiside ja arvustused turismi ja hotellinduse valdkonnale

Survease aitab sul oma külalisi ja kliente paremini mõista. Tunda nende pulssi ja eelistusi. Kuid see ei ole äri õitsemiseks piisav; ettevõte omanik peab astuma kliendi kingadesse, et tunda ka tema valukohti.

Multifunktsionaalsed kliendirahulolu uuringud annavad sulle kogu vajaliku info mõistmaks, mida on vaja selleks, et kliendid tagasi tuleksid. Lõppude lõpuks on ju kogu selle valdkonna mõte tagada, et kliendid saaksid parima võimaliku kogemuse ja Survease eritellimusel valmistatav uuringuplatvorm aitabki täpselt seda teha!

Deliver an omni-channel experience at all touch points.
All data in one place.

Rohkem tagasisidet,
rohkem broneeringuid

Saada küsitlus e-postiga juba kliendi väljaregistreerimisel

Eksklusiivsed üllatused teevad iga külalise rõõmsaks, nii et muuda teie esmakohtumine suurepäraseks, valides ja seadistades ise uuringu saatmise ja kohalejõudmise aja.

Kogu klienditagasisidet isegi ilma internetita

Ükskõik kui kaugel või eksootilises kohas sinu ettevõte asub, saad tagasisidet küsida meie võrguühenduseta küsitlusrakenduse abil. Nii saad koguda värsket tagasisidet ka ilma internetita.

Õpi oma külalistelt eelinfo abil

Suurenda kliendi rahulolu lihtsate ja konkreetsete, kuid inforikaste aruannetega ning ületa kliendi ootusi õige infoga.

Gather quality guest feedback real-time

Gathering feedback

Our web based platform gives you an option to either easily compile your own survey or use existing ones to get to know what your clients think of your company.

Feedback analytics

Survease allows you to supervise client feedback and responses collected in real time, compile detailed reports, sort client feedback based on different parameters and carry out in-depth analysis.

Grow your business

A good product and service improves based on client feedback and reflects the company’s goodwill. Survease allows you to communicate with clients directly, quickly implement change and grow your product.

A smart solution for customer
and employee feedback

Gather insights into what your customers and employees
need so that you can evolve with them.

Hotelli klientide
tagasiside haldus

Saa tagasisidet kõigilt hotelli klientidelt

Survease on liidestatud Teie hotellihaldus tarkvaraga, tuvastab automaatselt hotelli külastajate e-posti aadressid ja saadab neile peale hotellist lahkumist tagasiside küsimustiku. Kõik vastused salvestatakse ja segmenteeritakse, kokkuvõtvad raportid saadetakse Teile iga päev e-postiga.

Survease tarkvara võimaldab suhelda klientidega otse, viia muudatused kiirelt ellu ja arendada oma hotelli teenuseid.

Tutvu Survease teiste funktsioonidega »

Hotelli reitingu tõstmine TripAdvisor’is

Paneme hotellikülastajad Teie heaks tööle

Kogutud tagasiside põhjal leiab tarkvara need rahulolevad kliendid kes kõige tõenäolisemalt jagaks enda meeldivat kogemust ka TripAdvisor’is. Tarkvara saadab just neile klientidele sellekohased kirjad. Nii suunatakse TripAdvisor’isse sinu hotelli suurimad soovitajad.


Meie kogemuse põhjal jõuavad sageli TripAdvisorisse need kliendid kes millegagi hotellis rahule ei jäänud ja kiidusõnu kohtab seetõttu pigem harva. Survease tarkvara kindlustab selle, et arvustust tulevad kirjutama ka need kliendid kes muidu oleksid selle pigem tegemata jätnud.

Meie platvorm alustab sellest, et hotellikogemuse kohta küsitakse tagasisidet kõigilt hotellist lahkunutelt klientidelt. Kogutud tagasiside põhjal leiab tarkvara need rahulolevad kliendid kes kõige tõenäolisemalt jagaks enda meeldivat kogemust ka TripAdvisor’is. Süsteem saadab automaatselt just neile klientidele sellekohased kirjad. Nii suunatakse TripAdvisor’isse sinu hotelli suurimad soovitajad.

Töötajate motiveerimine

Kiidusõnad meeldivad kõigile

Jaga kogutud positiivset tagasisidet oma hotelli töötajatega ja tõsta seeläbi nende motivatsiooni. Soovitame jagada hotelli kohta kirjutatud tagasisidet nii paljude töötajatega kui võimalik, juhtidest toateenijateni.


Jaga kogutud positiivset tagasisidet oma hotelli töötajatega ja tõsta seeläbi nende motivatsiooni.

Sageli jätavad TripAdvisori sarnastesse portaalidesse tagasisidet need külalised, kellel on millegi üle kaevata ja positiivsed klientide kogemused hotellitöötajateni ei jõuagi. Meie pro-aktiivne tagasiside küsimine tagab selle, et saate ka heade kogemustega klientidelt vahetut tagasisidet. Soovitame jagada hotelli kohta kirjutatud tagasisidet nii paljude töötajatega kui võimalik, juhtidest toateenijateni.

Või seo tagasiside tulemused töötajate boonussüsteemiga.

Ainult 5 minutit päevas

Suurema osa tööst teeb ära nutikas tarkvara

Leiame et tagasisidest ülevaate saamine peaks olema võimalikult lihtne ja võtma nii vähe aega kui võimalik. Survease tarkvara ülevaatlik töölaud tagab selle, et tagasiside analüüs ei võta teie väärtuslikust ajast rohkem kui 5 minutit päevas.


Leiame et tagasisidest ülevaate saamine peaks olema võimalikult lihtne ja võtma nii vähe aega kui võimalik.

Survease tarkvara ülevaatlik töölaud tagab selle, et tagasiside analüüs ei võta teie väärtuslikust ajast rohkem kui 5 minutit päevas. Andmed, raportid, tagasiside, suhtlus klientidega, küsimustikud ja kogu analüüs on esipaneelil olemas. Sisened programmi ja näed kohe kõige tähtsamaid näidikuid. Ei ühtki lisaklikki