fbpx

Features – üldine (Est)

Features – üldine (Est)
Roman Hromenkov

Survease küsitlused on hoolikalt koostatud igale pisiasjale tähelepanu pöörates. Meie jaoks on oluline, et küsitlused annaksid edasi teie ettevõtte väärtusi, hindaksid kliendi aega ja klienditagasiside oleks võimalikult kvaliteetne.

Välimus

Kujunda küsitlusi nii et nad näeksid välja nagu osa sinu ettevõttest. Lisa logo ja pilte et anda neile oma nägu.

Mobiilidele optimeeritud

Survease küsitlused on kujundatud sobima igas suuruses ekraanile ja platvormile, lubades klientidel jätta tagasisidet ükskõik kus nad parajasti asuvad.

Sissejuhatav sõnum

Vahest tahaks küsitlustele lisada veidi rohkem sisu või edastada kindlat sõnumit. Vahva sissejuhatav tekst võib muuta küsitluse toredaks elamuseks.

Vabas vormis vastused

Tõeliselt kasulik võimalus meie küsitlustel on, et kliendid saavad kirjutada enda kommentaare. Lase klientidel öelda mida nad arvavad oma sõnadega.

Täname sind - sõnumid

Kohe kui kliendid on küsitluse täitnud, kuvatakse neile vastusepõhine sõnum. Juhata nad näiteks sotsiaalmeediasse või paku abi rahulolematutele klientidele.

Lisage lisaküsimusi

Konfigureerige kuni 10 järelküsimust, et saada sügavam ülevaade. Kasutage tinglikku loogikat, nii et kliendid peavad vastama ainult nende kogemustele vastavatele küsimustele.

Kiire ja lihtne seadistamine

Konfigureerige kuni 10 järelküsimust, et saada sügavam ülevaade. Kasutage tinglikku loogikat, nii et kliendid peavad vastama ainult nende kogemustele vastavatele küsimustele.

Vältige dubleerivaid vastuseid

Tuvastame automaatselt kui klient vastab lingi küsitlusele rohkem kui üks kord ja värskendame vastavalt uuringutulemit.

REST API

Kasuta meie REST API automaatset funktsiooni, et küsitleda kliente peale paki kättesaamist, hotellist välja registreerimist või suhtlust kasutajatoega. Võimalusi on lõputult palju.

Info eksportimine

Survease platvormilt saad kogutud info väga lihtsalt välja eksportida ning soovi korral seda muu tarkvaraga töödelda.

Andmeladu

Ladustame sinu andmeid kas USA või Euroopa andmeladudes vastavalt sinu asukohale. Kasutame Google andmeladude teenuseid.

Kontekstipõhised teated

Seadista erinevad „Täname vastamast“ lehed, mis kuvatakse kliendile vastavalt tema antud tagasisidele. Madala hinnangu andjatele tuleks läheneda personaalselt, et uurida nende vastuste tagamaid, kõrge hinnangu andjaid tasuks aga julgustada oma kogemust jagama.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)