fbpx

Features – e-mail (Est)

Features – e-mail (Est)
Roman Hromenkov

E-maili küsitlused

E-maili teel läbiviidavad küsitlused on lihtne ja kiire viis enda klientidelt tagasiside saamiseks. Sinu poolt maili aadressid, meie hoolitseme kõige muu eest.

Vasta otse e-mailis

Kliendid saavad vastata Survease küsitlustele otse e-maili sees. See suurendab saadud vastuste hulka ja teeb kliendi jaoks vastamise lihtsaks.

Hoolikalt seadistatud

E-mailide liikumise põhitõed on pidevas muutuses. Hoolitseme selle eest et kirjade kohale toimetamine ja vastuste hulk püsiks võimalikult kõrgel.

Mobiilidele optimeeritud

Survease küsitlused on kujundatud sobima igas suuruses ekraanile ja platvormile, lubades klientidel anda tagasisidet olenemata sellest, kus nad parajasti asuvad.

Meie saadame e-kirjad

Survease hoolitseb küsitluste kohaletoimetamise eest. Sina hangid maili aadressid, meie hoolitseme kõige muu eest.

Küsitluste piiramine

Küsitluste piiramine tagab selle, et küsitlused ei muutuks klientidele koormavaks. See kindlustab omakorda kõrge vastuste määra ning selle, et sinu püsikliente ei tülitata liiga sageli.

Palju impordi formaate

Saad Surveasesse uusi inimesi importida mitmel moel, muuhulgas CSV või Microsoft Exceli formaadis, või lihtsalt kopeeri terve nimekiri.

Küsitluste personaliseerimine

Küsitluse põhja personaliseerimiseks saad ise muuta kõiki ette antud tekstivälju ning näiteks lisada e-kirjale oma kliendi nime jms.

Täielikult autenditud kohaletoimetamine

Iga küsitluse kutse, mille saadame, läbib DKIM, SPF ja DMARC kontrolli ehk kõik karmimad turvalisuse ja usaldusväärsuse filtrid.

Kasuta oma domeeni nime

Saame luua DNS-konfiguratsiooni, mis võimaldab saata küsitluse e-kirju sinu domeeni nime alt.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Küsitluse meeldetuletused

Saadame automaatselt meeldetuletuse nendele klientidele, kes ei ole neile saadetud küsitlusele vastanud. Meeldetuletuse saatmise aja saad ise määrata.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Automaatsed küsitlused

Autopiloot annab võimaluse küsitleda kliente jooksvalt ja/või regulaarselt. Lisa oma kliendid ja vali ajaline intervall. Kõik muu teeme ise.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)

Ajasta oma küsitlus

Määra kuupäev ja kellaeg oma küsitluse edastamiseks. See säästab aega ja annab võimaluse valida küsitlemiseks kõige optimaalsem aeg.

(3.kvartal 2020- funktsiooni lansseerimine)