fbpx

Korduma kippuvad küsimused

Alustamine

Kuidas Survease kasutamisega alustada?

Survease töötab kõige efektiivsemalt kui tagasiside kogumine toimub regulaarselt API liidese kaudu. Aga enamik meie klientidest alustab Survease kasutamist saates esimese küsitluse käsitsi väikesele klientide hulgale.

Test küsimustik tuleks koostada arvestades sihtrühma keda hiljem küsitlema hakkad. Kui sinu firmaks on e-pood, võiksid kaaluda saata küsimustik ostjale kohe peale ostu sooritamist. Kui tegemist on ettevõttega mis pakub tooteid/teenuseid teistele ettevõtetele, tasuks küsimustik saata näiteks peale seda kui nad on 3 kuud sinu ettevõtte kliendiks olnud.

Saatmine

Mis on saatmiseks parim aeg?

Soovitame saata küsimustike nii et nad jõuaksid klientideni tööpäevade hommikuti. See on aeg mil suur osa kirjadest avatakse mis aitab vastuste määra maksimaalsena hoida. Samuti tasub meeles pidada et kliendid võivad olla sinust erinevas ajatsoonis.

Kuidas välistada seda et mõni klientidest saab küsitlusi liiga sagedalt?

Selleks ei pea sa tegema rohkemat kui määrama küsitluse seadistuste alt miinimum päevade arvu, mis peab kahe küsitluse vahele jääma. Vaikimisi on see 30 päeva, aga saad valida ükskõik millise päevade arvu. Valik on sinu.

Millises formaadis ja suuruses peaks minu logo olema?

Üldiselt võid meile saata nii suures formaadis logo kui sul on. Muudame ta ise sobiliku mõõtu. Hetkel sobivad meile PNG, JPG ja GIF formaadid.

Kas saan lisada küsimustikele enda poolt sisestatud sõnumi/tervitusteksti?

Jah, pakume sulle võimalust lisada küsimustiku algusesse enda poolt kirjutatud sõnumi. See annab hea võimaluse selgitamaks kuidas tagasiside tulemusi kasutatakse. See on ka efektiivne viis seada küsimustikule enda poolt valitud toon ja enda ettevõtte stiil. Aitame sind hea meelega selle seadistamisel. Saada lihtsalt sõnum meile ja teeme seadistamise sinu eest.

Kas saan saata küsitlust mitmes keeles?

Jah. Hetkel toetame Eesti, Inglise, Soome ja Vene keelt. Keele info saad lisada CSV või Excel faili või tuleb keele info läbi API liidese. Vastavalt sellele, mis keel on märgitud vastava kliendi juurde, saadetakse talle küsimustiku e-kiri, kuvatakse õiges keeles küsimustik ja “Täname vastamast” leht.

Miks sain veateate et imporditavaid e-posti aadresse ei leitud?

Kui laed üles CSV või Excel faile, kontrolli kas kasutasid ikka silti “Email” selles tulbas kus e-posti aadressid asuvad. Kasutame seda silti kindlustamaks, et küsitlust ei saadetaks e-posti aadressidele mis võivad olla samas failis kuid kuhu küsitlust saatma ei peaks.

Kas Surveaset saab seadistada saatma küsitlusi automaatselt?

Jah. Tegelikult on see kõige efektiivsem viis Surveaset kasutada. Saad seda teha kasutada API liidest. Saad seadistada saatmise käivitumise teatud tingimuste täitumisel, näiteks kui saadetis on kliendini jõudnud või kui kliendil täitub 1 kuu alates registreerumisest. See on täiesti sinu valik.

Kas Survease saadab automaatselt kordusküsitlusi?

Ei. Küsitlus saadetakse ainult ühel korral, seda tingimusel et klient lisatakse küsilust saajate hulka kas läbi platvormi käsitsi või siis läbi API liidese. Et sama klient saaks küsitluse uuesti, tuleks ta uuesti lisada.

Kui tihti küsimustiku saata?

Soovitame küsida tagasisidet nii tihti kui võimalik. Siiski tuleks ühe ja sama inimese liiga sagedast küsitlemist vältida. Näiteks oleks hea saata küsitlus kõigile ostu sooritanud klientidele nädal pärast kauba kätte saamist, siis aga paar kuud vahet pidada enne kui samu kliente uuesti küsitleda.

Tagasiside saamine

Kas saan küsimusi küsitlustes ise valida?

Jah. Küsimused ja küsimuste arv on vabalt muudetavad. Vastused võivad olla numbrilisel skaalal või valikvastused. Võid küsimusi ise välja mõelda või valida meie näidisküsimuste hulgast.

Kas saan küsitluste kokkuvõtteid enda e-postile?

Jah. Meil on olemas automaatsete raportite funktsioon. Saadame sulle saabunud tagasiside kokkuvõtte ja sinu poolt määratud parameetrite järgi ka saabunud kommentaare. Näiteks võid tahta näha kõige madalamaid hindeid ja koos nendega jäetud kommentaare. Vaikimisi saadetakse neid ülevaateid iga päev. Aga saad seadistada neid tulema ka korra nädalas, kuus või neist üldse loobuda.

Kuidas ma saan teada milline e-kiri saajani ei jõudnud ja kes on küsitlustest loobunud?

Iga välja saatmise kohta salvestub “Saatmise ajalugu” alla ülevaade. Sealt saad täpselt teada kas saatmine õnnestus, kas saaja on vastanud ja palju muud.

Kuidas ma saan tagasisidet kustutada?

Selleks tuleks sul ühendust võtta meie klienditoega. Teeme seda sinu eest.

Kas saan saata meeldetuletusi neile kes ei ole tagasisidele vastanud?

Meeldetuletus funktsiooni küsitlustele me ei paku. Tahame olla abiks et saaksid võimalikult palju kasutatavat tagasisidet aga samuti hoida ära küsitlustest loobumist. See võib juhtuda kui olla küsitlemisel liiga pealetükkiv. Klient saab uue küsitluse kui lisada ta uuesti saajate hulka ja miinimum küsitluste vahele jääv aeg, mille oled varem määranud, on täitunud.

Millist vastuste määra võin oodata?

Meie küsitlused on optimeeritud nii lauaarvutitele kui ka mobiilsetele seadmetele ja lubavad vastata küsitlustele otse e-kirjas. See ja veel mõned head tavad mida järgime võimaldavad meie klientidel näha paremaid konversioone kui meie konkurentidel keskmiselt.

Kas saan teavitatud kui tagasisides mainitakse teatud sõnu?

Jah. Saad seadistuste alt määrata märksõnu ja juhul kui neid mainitakse saadetakse vastav tagasiside sinu e-postile. Näiteks võid tahta teada kui mainitakse sinu konkurenti. Või näiteks tahad teada kui tagasisides mainitakse mõnda sinu uut toodet.

See funktsioon arendamisel

Kas saan negatiivse tagasiside automaatselt suunata töötajatele kes peaksid sellele reageerima?

Jah. Märguannete seadistamine annab võimaluse teha nii et kõik negatiivsed tagasisided saadetakse sinu poolt määratud e-posti aadressile.

Kas ma saan klientide tagasisidet segmenteerida?

Jah. Saad lisada kõikvõimaliku informatsiooni välju CSV või EXCEL failidele ja hiljem seda informatsiooni tagasiside segmenteerimisel kasutada. Näiteks esmakordsed kliendid vs. püsikliendid. See on hea võimalus tagasiside analüüsimisel klientide kohta maksimaalselt infot saada.